Privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCA)

Siųsti draugui

Automobilio draudimas

Draudžiama transporto priemonė

Lietuvoje registruotas transporto priemones draudžiama vairuoti, jeigu jos yra neapdraustos. Automobilio draudimo liudijimą turi turėti vairuotojas.

Privalomai draudžiamos transporto priemonės: lengvieji automobiliai, krovininiai automobiliai, autobusai, troleibusai, motociklai, motoroleriai, priekabos ir savaeigiai mechanizmai, naudojami kelių eisme.

Automobilio draudimo sutartį sudaro transporto priemonės savininkas, teisėtas jo valdytojas arba įgaliotas asmuo

Transporto priemonės teisėtas valdytojas yra savininkas, asmuo, kuris ją išsinuomojo arba gali naudoti pagal panaudos sutartį.

Automobilio draudimas atlygina kitiems asmenims padarytą žalą sveikatai arba turtui

Jeigu Jūs sukelsite avariją ir būsite pripažintas arba prisipažinsite kaltas, privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas atlygins žalą toje avarijoje nukentėjusiems asmenims. Tai reiškia, kad ne Jūs, o draudimo bendrovė apmokės tų asmenų transporto priemonių remonto, sunaikintų kelio statinių, nekilnojamo turto ir pan. atstatymo, sužalotų asmenų gydymo ir kitas teisiškai Jums mokėti priklausančias išlaidas.

Siūlome skirtingus draudimo ir kainų variantus*

  • Automobilio draudimas važinėjantiems tik Lietuvoje.
  • Automobilio draudimas važinėjantiems Lietuvoje ir užsienyje ne ilgiau kaip 40 dienų per metus.
  • Automobilio draudimas kai vairuoja visa šeima (tą pačią transporto priemonę vairuoja tėvai, vaikai, o jų vairavimo patirtis skirtinga). Mažesnė kaina negu draustųsi vien tik jaunas vairuotojas.

Sudarydami privalomojo civilinės atsakomybės draudimo sutartį, tam pačiam laikotarpiui galite apdrausti ir save bei keleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykio metu.

Automobilio draudimas internetu

Privalomo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartį galite sudaryti ir internetu. Automobilio draudimas internetu - tai greitas ir patogus būdas įsigyti draudimą - pakanka įvesti svarbiausius duomenis, susimokėti už automobilio draudimą internetu ir atsispausdinti draudimo sutartį neišeinant iš namų. Pirkti automobilio draudimą internetu galite „PZU Lietuva“ savitarnos svetainėje. Draudžiantis internetu, automobilio draudimas kainuos pigiau.

Automobilio draudimas internetu, draudimo kainos skaičiuoklė, informacija apie draudimo sąlygas, specialistų komentarai – www.epzu.lt.

Greitai užregistruosite įvykį

Apie įvykį galėsite pranešti telefonu 19019 arba prisiregistravę savitarnos svetainėje www.ePZU.lt ir užpildę pranešimo anketą.

Telefonu 19019 patarsime, kaip elgtis, įvykus eismo įvykiui, kaip užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Automobilio draudimo sutartį sudarysite per kelias minutes neišėję iš namų

Mūsų savitarnos svetainėje www.ePZU.lt automobilio draudimas sudaromas labai greitai, pakanka tik įvesti svarbiausius duomenis, susimokėti internetu ir atsispausdinti draudimo sutartį neišeinant iš namų. Taip pat sutartį galite užsisakyti paskambinę telefonu 19019 – automobilio draudimo liudijimą atsiųsime paprastu arba elektoriniu paštu.

Automobilio draudimas galioja visose ES, ES ekonominės erdvės ir žaliosios kortelės valstybėse

Klientams, kurie važiuoja už ES ribų (į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą ir kt.) suteikiame Žaliąją kortelę, kuri patvirtina automobilio draudimo galiojimą užsienyje. Automobilio draudimas (privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas) padės išvengti nenumatytų problemų vykstant į tolimą kelionę.

Rasime Jums naudingiausią draudimo sprendimą

Norėdami apsidrausti, prisijunkite prie www.epzu.lt, paskambinkite mums trumpuoju numeriu 19019 arba užeikite į mūsų atstovybes.